O nás

Vítejte na stránkách hotelu Alexander

Nabízíme levné ubytování v příjemném prostředí klidné lokality Prahy 6, městské části Bílá Hora. Jsme hotel s rodinným prostředím a individuálním přístupem k potřebám každého zákazníka. Hotel je velmi dobře dostupný jak z centra Prahy tak i od letiště. Zastávka tramvaje a autobusu MHD je ve vzdálenosti cca 200 metrů. Sjezd na Velký okruh Prahy je 1 Km. Do tunelu Blanka a do Strahovského tunelu s napojením na Jižní spojku je to cca 1 Km. Pro hotelové hosty je k dispozici taxi za ceny nižší než jsou oficiální ceny.

U hotelu je k dispozici hostinec Na Rychtě – s velmi vstřícnými a přijatelnými cenami pití. Pro skupiny je možnost posezení na zahradě s grilováním a výhledem na zvířecí koutek našeho hotelu. K dispozici je i velký sál pro 100 osob – s možností podnikových školení, seminářů, různorodých večírků, společenských akcí či pořádání svatebních hostin.

Ubytování poskytujeme v pokojích vybavených televizí, wifi připojením, vlastním WC a koupelnou. Na každém patře je možno využít společnou lednici, mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici.